O NAS

Dlaczego warto odwiedzić Kuźnię Smaku ?

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarne!

Od ponad 10 lat tworzymy wyjątkowe miejsce na mapie gastronomicznej Wrocławia. Kuźnia Smaku jest kombinacją smacznej kuchni i tradycyjnych smaków w trochę innym wydaniu. Podczas spaceru uliczkami wrocławskiego Rynku możesz zajrzeć do nas na szybką przekąskę, zjeść danie główne z naszej karty menu czy spotkać się z przyjaciółmi na wieczornego drinka.
Bez tytułu (2400×1601 px)
Projekt bez nazwy
Kuźnia Smaku

Powstała z pasji do tworzenia wybornych smaków, z entuzjazmu do kreowania atmosfery panującej w nastrojowo urządzonych wnętrzach. Staramy się tworzyć nie tylko wyjątkową kuchnię, ale też klimatyczne miejsce. Naszym celem jest podawanie dobrego jedzenia w miłej atmosferze.

Kuźnia Smaku to idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi czy na romantyczną randkę, spotkanie rodzinne lub biznesowe. Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunii, chrzcin, urodzin, eventów firmowych, organizujemy również posiłki dla grup turystycznych. Cała nasza załoga dokłada starań, aby każdy Gość wychodził z naszej restauracji zadowolony i usatysfakcjonowany.

Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie zjesz wyśmienity obiad, poznasz nowe smaki i spędzisz niezapomniany czas w gronie bliskich – Kuźnia Smaku jest miejscem, którego szukasz.

Close
Close